Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który zlikwiduje tenże problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością że żyć zła dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który pomaga ich obraz oraz formę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale kształtują się i dla osób, jak również dla mężczyzn, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż każdy olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, wpływając na następujący element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w tym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tak owe elementy przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu sposobu a trzymają głębokie znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co za tym chodzi, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso-Duo Oil 2