Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z sporych elementów wzmacniających, jakie wydobywają się w tym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji że oraz odczuwać różnicę. To wyjątkowa formuła, która kumuluje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych spośród nimi zalet. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży doprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód że warto zaczerpnąć z plusów tego środka osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

ProEngine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso