Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, niezadowolenia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest pewnym z najsilniejszych oraz najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia ciepło i zatrzymuje pozytywną energię.

Świeca tworzona jest ręcznie z zwykłego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z bardzo bogatych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału niezbędna jest i odpowiednia formuła, która była wykorzystywana tylko w starożytności; to szczególne zaklęcie ochronne, jakie zawiera ochraniać przed niekorzystną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza służenie wielowymiarowe. Nie wyłącznie chroni przed złem i oczyszcza, lecz również unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa sporą wagę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz odprężenia umysłu, co we współczesnym świecie jest niezwykle ważne. Jednak sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie kilku przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy należy wyłącznie skoncentrować się na planu, jaki wymagamy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

Kankusta Duo

Knee Active Plus