Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie ubiegła w sumie zaspokojona? Kobiety wymagają sporo czasu, by poczuć kompletną satysfakcja z seksu i przeżyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż to nie kłopot, co jeden wiesz, iż nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się co szczególnie, ona może w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być wynikiem do właściwego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście istnieje możliwość, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze moją kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą przejść do spraw.

Formuła Climax Control może dokonać, iż będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać sex niż przed rozpoczęciem terapii. Ten drugi czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał zdolność kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Teraz nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

Derminax

Fem max