African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów wypróbuj efektywny specyfik African Mango 900!

African MANGO to zdrowy suplement diety prosty w twarze pigułek. Skutek ten zarządzany jest dla pań dorosłych, które zmagają się z tuszą i chcą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do korzystania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem materiału jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał pozycja w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, noszących na celu udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest wartościowym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną funkcję w procesie odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji artykułu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i kontrolę wagi. Składnik ten i wpływa korzystnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W porządku suplementu diety African MANGO kryją się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając sporą dawką wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do wesela to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najwspanialszego rezultatu należy stosować pigułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość punktów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (jest to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie występować koniecznej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango900

bioveliss tabs

Breast Fast