Z czego wynikają problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot z erekcją występuje raz na 5 stosunków, tym samym można określić, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego faceta. Jak wiadomo przyczyny braku erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku facetów w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód pojawia się w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem ze wzwodem ma miejsce, kiedy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o poważnym problemie z erekcją, gdy problem następuje co najmniej w 75% prób i trwa to przez długi okres. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej przedstawiamy najczęstsze powody problemów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W momencie, gdy spędzamy znaczącą część dnia w pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły ani humoru na stosunek. Należy wówczas zadbać o niwelowanie sytuacji stresowych, relaks cialis bez recepty i właściwe podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z dużym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do penisa i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% badanych doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra