Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który na ogół jest przyjemnością, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przemienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, tadalis rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, zwykle lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, ale tych kilka dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o metodach leczenia ich, jeśli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez drobnoustroje, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większość infekcji dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz tadalis z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują infekcje, w większości wypadków gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeżeli spożywasz zbyt mało płynów, albo jeżeli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również pogłębiają ryzyko zakażenia dróg moczowych.