Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, iż mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu levitra do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby spowodować dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest z reguły zmęczony. Musi zregenerować siły. Zatem niesłychanie istotne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój penis jest erekcja zdrowy i przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest bardzo istotny.