Proste? To do pracy, a raczej do sypialni!

Apetyt seksualny zależy głównie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do wykonania zbliżenia, daje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednakże popęd seksualny, choć jest kwestią ducha, uwarunkowany jest też od potencjału organizmu. erekcja
Wobec tego poza zadbaniem o należytą oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swój organizm, aby sprostał zadaniom, które chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie i odrzucenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezmiernie ujemnie na możliwości erekcji, nie istnieje też coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wymienionych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie dopisać kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony typ wypoczynku, masaż, kąpiel; smakowanie pysznego i pomysłowego jedzenia: miło i sielsko albo czynnie i ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej wcześniej z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, kluczowe jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj tania viagra