Cialis zamienniki

Lek Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada prawa co do nazwy leku – z racji monopolu na produkt dyktuje także jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena ogranicza dostęp do specyfiku osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne specyfiki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one lekami generycznymi. Każde znane forum erotyczne ma setki zapytań o alternatywne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki preparatom generycznym możliwe jest obniżenie kosztów kuracji, co umożliwia także pacjentom o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co markowy lek firmy Pfizer, dlatego ich działanie jest podobne z oryginalną Viagrą. Do popularnych zamienników tego leku należą Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością stosowania u pań jest Lovegra.
Poszczególne leki będące zamiennikami różnią się od siebie formą tabletek, ich barwą i smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące pojawiać się działania niepożądane są jednakowe we wszystkich specyfikach, efektywność leczenia zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co potwierdzają badania kliniczne.
Oprócz specyfików generycznych Viagrę można zastąpić preparatami mającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne skutki, ale w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a czas ich trwania jest przedłużony. Znanym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie kamagra żel