Untoxin – Czujesz się wciąż wyczerpany i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w świadomości kapsułek. Materiał ten dedykowany jest do łączenia w momentach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie potrafi być wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przemieszcza się obecne na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji ładnej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co dokonuje się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy brać w trakcie albo po posiłku, popijając sporą liczbą wody. 

Pierwsze efekty używania preparatu Untoxin można dostrzec zaraz po siedmiu dniach z zaczęcia jego brania. 

Należy dbać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na jeden jego składnik.

Suplementy diety powinny być przestrzegane w temperaturze domowej w postępowanie ważny dla maleńkich dzieci. Chronić przed słońcem i robieniem wilgoci. Produkt dany stanowi dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie pewno stanowić praktyczny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax

Follixin tanio